Forum Gildii Invigorate

Forum Gildii Invigorate

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Jesteście brzydcy i gupi :<

#1 2008-04-18 17:31:03

Rhade

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 73
Punktów :   

Plac danine!!

Ekhem ekhem... zatem prosto z mostu ;]

W gildi mamy osoby ktorym przydala by sie skromna pomoc gildi, raptem kilka minut dziennie. Kogo i jaka pomoc mam na mysli?

Kato (creator) - stemy (200?)
grow i Pharaun (prof) - cobweby (30?)
Repp (ws) - zeny (50-100k?)
Invigorate (alchemik gildyjny) - cactus needle i/lub witched starsand (200?)

Uzbieranie tygodniowej normy pomoglo by tym osoba dzialac w 100% na woe(wyjatek gildyjny potioner) sami beda tracic godziny by pozbierac wystarczajaca ilosc ale jesli kazdy z nas poswieci te kilka minut codziennie czy tez kilkanascie raz na tydzien to bedzie naprawde wielka pomoc. Mam nadzieje ze pomozecie z wlasnej woli, przymusu nie bedzie... w nawiasach podalem proponowana przeze mnie norme, mysle ze nie jest to tak duzo do zbierania, 200 mandragor to chwila, 30 argosow to jeszcze mniej, 50-100 hil window to tez kilkanascie minut, o 200 mukach nie wspomne...

Mam nadzieje ze sie bedziemy wspolnie wspierac, co o tym myslicie?

Offline

 

#2 2008-04-18 17:44:02

Ibod

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 95
Punktów :   

Re: Plac danine!!

Oczywiscie za ale... mam do takich akcji bardzo zle nastawienie.
A raczej do tego ze ludzie beda sobie wypominac ze ktos dal mniej od kogos innego itp :P

Ale spoko postaram sie cos nieco wesprzec owe klasy. Lecz tez nie chcial bym slyszec wypominania, narzekania itp rzeczy od owych klas ktore tak bardzo potrzebuja pomocy w strone kogo kolwiek :)
Pamietajcie ze robiac owe klasy wiedzieliscie na co sie piszecie wiec nie oczekiwac cudow od innych. A tez nie tlumaczyc sie tu "no to nie bede juz gral owa klasa" :D

Offline

 

#3 2008-04-18 18:02:55

ppbbii

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 34
Punktów :   

Re: Plac danine!!

To moze dodajmy jeszcze champow? : P
Blue herby na drzewach nie rosna, a na woe schodzi 300 - 400 potkow, co daje kolo 600 lisci co 3 dni :P

Offline

 

#4 2008-04-18 18:28:24

Kishu

Daje Rhade

3045290
Skąd: St lowa lowa
Zarejestrowany: 2008-04-14
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Plac danine!!

ja tam jestem za i chetnie pomoge : P


u're much more perverted than me : < !

Offline

 

#5 2008-04-18 22:31:02

Rhade

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 73
Punktów :   

Re: Plac danine!!

Lecz tez nie chcial bym slyszec wypominania, narzekania itp rzeczy od owych klas ktore tak bardzo potrzebuja pomocy w strone kogo kolwiek

Ja mam nadzieje ze jestesmy na tyle rozsadnymi ludzmi ze takiego czegos unikniemy, za to moge powiedziec ze osoby ktore beda pomagali dostana pewnie jakies nagrody raczej dosc symboliczne typu opis w gildi czy tez drobne skarby z zamku ;p

Offline

 

#6 2008-04-19 08:34:46

Kato

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Plac danine!!

Tak macie szukać mi składników na bomby bo ja muszę dropnąć thare z AD ~! A jak nie, to skasuje creatora i pójdę do innej gildii a co ~! A tak na poważnie =P Będę wdzięczny za każdą pomoc i nikomu nie będę wypominać jeżeli takiej pomocy mi nie udzieli =P no może tam będę wystawiał chat w Pronterze "A Ibod przyniósł o 3 stemy za mało!!"  Ale jak ustalaliśmy z Rhadem ilość stemów tygodniowo to ustaliliśmy również podejście do osób które przynoszą/nie przynoszą tych itemków (mówię o ogólnie nie tylko stemy) i raczej ma być tak że osoby które przynoszą będą nagradzane niźli karane te które z różnych powodów pomóc nie będą mogły. Wiec spokojnie Ibod :D

Ostatnio edytowany przez Kato (2008-04-19 08:35:41)

Offline

 

#7 2008-04-19 11:25:05

ppbbii

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 34
Punktów :   

Re: Plac danine!!

a pizza była za słona i fokule słońce nie świeci ;<

Offline

 

#8 2008-04-23 20:56:38

Palmon

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 31
Punktów :   

Re: Plac danine!!

Rhade moze napisz co kazda klasa potrzebuje :) np champowie jeszcze te blue herby Ty karvo itp zeby poprostu kazdy odkladal te skladniki dla kogos w gildi kto ich needuje.

Offline

 

#9 2008-04-24 00:13:20

Kishu

Daje Rhade

3045290
Skąd: St lowa lowa
Zarejestrowany: 2008-04-14
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Plac danine!!

nu ta, fajnie by bylo jakby sie tak wszyscy pieknie zgrali i kazdy sobie pomagal.
bo jak pare osob bedzie zyly sobie wypruwac zeby bylo ok, a reszta olewa to efekt bedzie odwrotny.

pomagajmy sobie nawzajem a bedzie idealnie ; )
panie GL niech sie pan nie przejmuje


(ten post jest bez zadnych ironii itp, nie mialam nikogo konkretnego na mysli - zeby sie nikt nie czepial ;x)


u're much more perverted than me : < !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskamarynarkawojenna.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroia.pun.pl www.narutodestiny.pun.pl www.volleycentrum.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl