Forum Gildii Invigorate

Forum Gildii Invigorate

Ogłoszenie

Jesteście brzydcy i gupi :<

#1 2008-04-23 20:05:57

ppbbii

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 34
Punktów :   

23 kwietnia

Takiego gówna jak dzisiaj dawno nie widziałem. Zaczynając od tego, że ludzie wiedzą lepiej i mają wszystko w dupie, poprzez to że teoretycznie niepisany nap z applami i ck okazal sie gownem poprzez to ze Rhade pod koniec robil tak EC ze mnie wjebywalo w precast.
Ogolnie - woe z dupy, brak organizacji, brak czegokolwiek. Pięciu dupków idąc od pleców wyjebywało połowę ludzi zgromadzonych przed empem.
Przydalaby sie konstruktywna dyskusja co z tym fantem zrobic, i co wazniejsze - jakas podstawowa organizacja chociaz, podstawowa akceptacja roli przywodcy na czas woe. Rhade mowi coby wrocic sie do inn? To sie wroc. Nie zaboli cie. Rhade mowi coby sie wpierdalac do warpa? To sie wpierdalaj. Padniesz? Chuj z tym, zorganizuj sobie takie eq zeby nie pasc, chocby to mialy byc dwie zjebane rosarki ze sklepu. Masz nap z kimstam i ten ktos cie przez przypadek klepnal? Nie napierdalaj palanta. Zabil Cie? Zagadaj, wyjasnij, dopiero napierdalaj. Ot, i chuj. RO to zabawa, ale takie WoE gdzie dostajemy wpierdol zabawne mi sie nie wydaje.
Alz pozdrawia.

Offline

 

#2 2008-04-23 20:08:52

Rhade

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 73
Punktów :   

Re: 23 kwietnia

OK nie wiem jak jeszcze moge wyrazic moje wkurwienie wiec napisze tutaj kilka bzdur ktore mnie denerwuja

1. Frekwencja - no dobra macie swoje sprawy kazdy ma wiec rozumiem
2. Pozbierac mi karvo
3. Brak ventrilo - zainstalowac, wejsc na kanal i posluchac godzine ludzi na woe to nie problem... zrobcie cos z tym. Chce na vencie wszystkich ktorzy sa na woe!
4. Sluchac co mowie/pisze i kurwa jak mowie wbijamy to wbijac a nie patrzyc sie na innych
5. Nie rozbiegiwac sie spod warpa tylko stac spokojnie w gospie i trzymac sie grupy - samowolka kategorycznie tepiona
6. Zbierac karvo dla Rejda
7. Po wbiciu do empa i zgonie rozmowa w inn rebuf i czekac na EC (za kazdym drugim wbiciem wbijam z wami wiec pilnowac)
8. Bic dancerke z plucka
9. Nazbierac karvo dla jedynego xsina w gildi


Tyle narazie... reasumujac, bez organizacji to mozemy sobie wrocic na abh i stanowic 90% online na woe.

Offline

 

#3 2008-04-23 20:54:02

Palmon

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 31
Punktów :   

Re: 23 kwietnia

To i ja sie wypowiem. Ogolnie rzecz biorac to chuja do dupy jak w 50 minucie woe slysze na vencie ze ktos mowi ze zuzyl 20 potow na woe ~~ w dodatku byl to ktos kto nonstop darl jape i bil appli dlatego ze ktos go pacnol raz o.O Po 2 uzywajcie inn....wszyscy! Nie fajnie jest leczyc puszke ktora ma 16k hp ~~  Po 3- czemu nikt nie umial przejsc tego precastu ?= brak eq pod mdef ktore mozna nawet w sklepie kupic ? brak valk shieldow+thary, marcow? ~~~ no kurwa jesli ja z tym 10 mdefa czy tam 15 i thara i 7k hp daje rade bez heala przejsc ten precast to nie wierze ze LK/Palek nie da rady go przejsc..no kurwa nie wierze ;O! ale najwazniejsze to chyba dyscyplina. Rejd z 10 razy pisal zebyscie wrocili do inn ja tam z Ibodem czekalem i za duzo to was nie wrocilo na poczatku~~ Ja osobiscie nie wiem jak zbija sie plucka wiec moze ktos to napisze? bo berk z tego co widzielismy=fail. I uzywajcie speed potow,water resistow, smokiego na ten precast to naprawde pomaga !

Offline

 

#4 2008-04-25 15:24:59

Pharaun

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: 23 kwietnia

hmmm...po pierwsze chcialbym wyjasnic sprawe ventrilo....powiedzcie mi po co mamy wchodzic na venta calego ToHu...nie mozemy wejsc na swojego venta gdzie zreszta ja, clepo i slepy zawsze siedzimy...bez sensu dla mnie jest wlazenie na ich venta bo po prostu jest tam za duzo ludzi i raczej ciezko byloby sie polapac kto mowi co...my siedzimy u siebie i jest dobrze przynajmniej sie slyszymy i wiemy co mamy robic...
pozatym ja mialem taka sytuacje ze faktycznie mielismy na chiwle ally z BC i Applami..z tym ze w pewnym momencie stoi obok mnie persona (champ BC jakby ktos nie wiedzial:> combo www.zal.pl) castuje we mnie asure...nie zauwazylem szczerze mowiac i bylem w szoku wogule co ona robi...napisalem do niej przeprosila powiedziala ze glupio wyszlo i bylo dalej ok...do momentu az przejeli zamek (toh) i po drodze do empa zaczela mnie lac no wtedy jej sie nie udalo ale zapytalem dlaczego i mowi ze ich GL powiedzial ze koniec sojuszu...to jej odpisalo to tobie tak powiedzial i trzeba bylo nie zaczynac XD...no ale widzicie jak to jest czasami po prostu nie zauwazysz emblematu czy nicku jak stoi ponad 40 osob na niewielkim obszarze i klepniesz przypadkowo nie ma co sie stresowac i od razu bic tylko napisac i po sprawie;P

Offline

 

#5 2008-04-25 16:02:34

grow

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 52
Punktów :   

Re: 23 kwietnia

curvox to debil, ale chyba wykonuje polecenia swojego GLa.

Offline

 

#6 2008-04-26 12:18:38

Rhade

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 73
Punktów :   

Re: 23 kwietnia

Niepisany sojusz obowiazuje do czasu gdy ktoras ze stron odbije zamek.

Co do venta, nierozumiem dlaczego nie mozecie wbic na vent ToHu, przeciez to sojusz... z nimi rowniez musimy miec kontakt i razem planowac ataki ;x
Dwa osobne venty mijaja sie z celem i uwiezcie mi ze Ci co sluchaja dobrze slysza co maja robic.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ib4um.pun.pl www.alwaysdrunk.pun.pl www.pceresistance.pun.pl www.hodowlaptasznikow.pun.pl www.panzerproject.pun.pl