Forum Gildii Invigorate

Forum Gildii Invigorate

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Jesteście brzydcy i gupi :<

#1 2008-04-23 21:41:42

Rhade

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 73
Punktów :   

Smoki - magnis capy, morph sety, stone bucklerki

Zasady co do przydzialu i chetnych podobne jak we wczesniejszych tematach.

Wypady z reguly trwaja troche dluzej i potrzeba osob ktore maja rozsadne lvle, maja ventrilo i sa zdyscyplinowani, reszty nauczycie sie w praniu bo bicie hydro i detala to dosc skomplikowana sprawa.

Offline

 

#2 2008-04-25 15:14:02

Pharaun

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Smoki - magnis capy, morph sety, stone bucklerki

Oj Rejd przesadzasz z  tym skomplikowaniem:>...powiem ze jak do tej pory to bicie w jak najmniejszym party gdzie kazdy wie co mam robic najbardziej ie sprawdza inaczej powstaje niestety troche zamieszania i tracimy %:(...ale mozemy sie przejsc co jakis czas zawsze kilka stone buckow i magnisow pada...jezeli chodzi o drop hydro i detala to roznie...glownie padaja nam nikomu niepotrzebne i ogolnie zbedne morigany no ale coz zlosliwosc rzeczy martwych albo moze i udzial wiecznie przeciwnych gildi invigorate GMow;>

Offline

 

#3 2008-04-25 15:26:42

Rhade

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 73
Punktów :   

Re: Smoki - magnis capy, morph sety, stone bucklerki

powiem ze jak do tej pory to bicie w jak najmniejszym party gdzie kazdy wie co mam robic najbardziej ie sprawdza inaczej powstaje niestety troche zamieszania i tracimy %

I wlasnie to jest skomplikowane ;p

Offline

 

#4 2008-04-25 15:32:32

Pharaun

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Smoki - magnis capy, morph sety, stone bucklerki

Nie no Rejd tak jak mowie trzeba male zorganizowane party i jest wszystko ok:P...czytaj Snip/HP/Prof/Gorol(czytaj gospel)...ewentualnie champ i najlepiej bragi czyli 6 osob max i jest cacy:P...oczywiscie nikogo nie dyskryminuje i moze isc kazdy kto chce co nie zmienia faktu ze bez venta ja sie nigdzie nie wybieram bo nie chce juz tracic % a mam sporo wbite...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.volleycentrum.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.polskamarynarkawojenna.pun.pl www.narutodestiny.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroia.pun.pl