Forum Gildii Invigorate

Forum Gildii Invigorate

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Jesteście brzydcy i gupi :<

#1 2008-06-14 12:55:32

konrad

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-06-12
Posty: 1
Punktów :   

Troche Soft'u :P

Tak jak obiecałem.

Porgram do sadzenia grzybów :
http://img76.imageshack.us/img76/4847/plantue9.png

Program nie wygląda za rewelacyjnie gdzyż nigdy nie miałem zdolności do tworzenia strony wizualnej zawsze się przykładam do kodu. ^^

Zasada działania :

- Program wysyła klawisz do okna a następnie klika. Klawisz i klikanie jest ze sobą zsynchronizowane. Więc nie ma zbędnego klikania / wciskania klawisza.

Obsługa :
- Na pasku klawiszy musisz zostawić puste pola pod klawiszami F4, F5, F6 dlaczego ? Czytaj dalej.
- Klawisze :
F4 - Włącza/ wyłącza wysyłanie klawisza / kliknięcia
F5 - Włącza/ wyłącza czasomierz ( po co ? grzybki giną po 5 minutach musisz wiedzieć kiedy zabić )
F6 - Włącza/ wyłącza timer z tkm'em.

Instalacja / Uruchamianie :
- Ściągnij wypakuj gdzie chcesz.
- Najpierw odpalasz dwa clienty na jednym ( biochemista ) na drugim ( star gladiatora / teakwon mastera ).
- Uruchamiasz aplikacje.
- Wybierasz odpowiednio klienta na którym jest biochemist i sg / tkm.
- Aby wiedzieć który to jest użyj guzika TEST. W oknie w którym zobaczysz napis test w oknie wiadomości oznacza bierzący client który wybrałeś. Musisz odpowiednio pustawiać.

Client Biochemist :
- Pod F1, F2, F3 ustawiasz sobie sadzenie grzybków

Client SG/TKM :
- Pod F1, F2, F3 ustawiasz sobie warm.

F4, F5, F6 muszą być wolne.

Jak zacząć ?
- Odpalasz klienty potem program konfigurujesz. Ustawiasz myszke w pozycji gdzie chcesz sadzisz grzybki. Wciskasz F5 aby urchomić timer. Następnie F6 aby odpalić tkm. I na konice F4. Wtedy gdzie trzymasz myszke wciska klawisz ( wybiera sadzenie grzybków) i klika ( towrzy grzybka ). F4 zatrzymujesz sadzenie bierzsz heal i znowu sadzisz. Jak czas dobiegnie tak do 00:25 zacznij zabijać grzybki wyłącz TKM ( F6 ) i sadzenie ( F4 ).

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie pomysły albo problemy.

Dane kontaktowe :
gg : 768118
msn : konrad@00d.pl

Program uruchamiasz na własną odpowiedzialność. Nie ponosze odpowiedzialności za szkody wyżądzone przez program lecz dołożyłem wszelkich starań aby był on bezpieczny.

Link do pobrania :
http://00d.pl/soft/Plant.zip

Have fun & Enjoy

Ostatnio edytowany przez konrad (2008-06-14 12:59:51)

Offline

 

#2 2008-06-14 15:17:38

Ibod

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 95
Punktów :   

Re: Troche Soft'u :P

Fiu fiu jestem pod wrazeniem /no1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskamarynarkawojenna.pun.pl www.zareklamujsie.pun.pl www.volleycentrum.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroia.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl