Forum Gildii Invigorate

Forum Gildii Invigorate

Ogłoszenie

Jesteście brzydcy i gupi :<

#1 2008-09-01 21:44:33

Shad

Invigorate Member

0700XXXX
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 32
Punktów :   

"woe" na DTR

...

1. Każdy z nas lami.
2. Jeżeli uważasz, że nie lamisz patrz punkt 1.

To może zacznę od początku..napisze co wg mnie każda profesja powinna robić na woe..

ale najpierw...

1. GL - Nie na darmo jest sinxem... cloak i pod empa..Podstawowym błędem wg mnie jest brak organizacji, powinniśmy organizować się w alde, rzucić na siebie all buffki a Rhade SAM powinien gadanić jak najbliżej empa i robić EC.. (na ostatnim woe nie było ŻADNEGO EC)..jeżeli wbijamy do emp rooma to najpierw idą hp rzucając pneume, później reszta, a na końcu RHADE i biegnie do empa, jeżeli ma możliwość to bije empa, jeżeli nie to szuka miejsca na calla.

To teraz profesje..

1. Hp - pneuma non stop, żeby creo ssau paue... sanctu na empa jak bronimy ew sw...lex na pojedynczych wrogów lub jak są bragi pod nogami...no i ustać jak najdłużej by się przydało. I RUWACH
2. Sinx - na warunki tego serwera powinien najpierw zabijać stalków, później najbardziej ofensywne postacie i przy każdym SB switchować katar na shielda (a najlepiej chodzić non stop z shieldem i switchować na katar)
3. Pal..jak był Ase to było fajnie..ale teraz? Devo plox..
4. Snip - trapy trapy trapy...trapować miejsce respawnu wrogów żeby nie mogli szybko wrócić, detect na trapy
5. Champ - asura z RUWACHEM najpierw na stalka, a później na postacie najbardziej ofensywne i ciągły ruwach.
6. Gypsy Slow Grace na wrogów/sp na naszych/tarot w precascie, żadne AV.
7. WS - najpierw stalk później postacie naj...to co tam było ;p
8. Clown - bragi non stop w precaście..ale przy ataku to brag i switch, żeby trwały tylko chwilkę, a nie wchodzi w nie stalk na chase i stripuje pół gildii.
9. Prof - Grow wie, że ma stawiać landa i walić dispela i soul burna czasami ;p
10. Stalk - strip postaci najbardziej ofensywnych, dlaczego nie innego stalka? Bo ten powinien już dawno nie żyć  a stripowanie stalka to zabawa w "kto pierwszy ten lepszy"
12. Creo - o ile taki będzie to najpierw stalk a później postacie .... i z ad, nie homuna =D czasami slim potion sie przydaje...FCP byłoby genialne, no ale homuny>fcp? omfg :(
13. HW - spam sg/ms (jeden to jeden to) w precaście, przy ataku bragi - suff i wbija zaraz za priestem który stawia pneume, rzuca szybkie sg na 10 lvl u wychodzi i powtarza akcje, umie sobie postawić sw na asure.

o czymś zapomniałem? bo już nie wiem

Tyle z moich uwag...zgrajmy coś na woe, og?

To uwagi indywidualne i możecie się z nimi nie zgadzać oczywiście.

a co do frekwencji to różnie bywa.

Offline

 

#2 2008-09-01 23:57:56

Rhade

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 73
Punktów :   

Re: "woe" na DTR

Shad napisał:

...

1. Każdy z nas lami.
2. Jeżeli uważasz, że nie lamisz patrz punkt 1.

To może zacznę od początku..napisze co wg mnie każda profesja powinna robić na woe..

ale najpierw...

1. GL - Nie na darmo jest sinxem... cloak i pod empa..Podstawowym błędem wg mnie jest brak organizacji, powinniśmy organizować się w alde, rzucić na siebie all buffki a Rhade SAM powinien gadanić jak najbliżej empa i robić EC.. (na ostatnim woe nie było ŻADNEGO EC)..jeżeli wbijamy do emp rooma to najpierw idą hp rzucając pneume, później reszta, a na końcu RHADE i biegnie do empa, jeżeli ma możliwość to bije empa, jeżeli nie to szuka miejsca na calla.

Clock i pod empa, co Ty? Z wyrzutami i zalami to pisz najpierw do mnie na priv to Ci bede wyjasnial dlaczego jest tak a nie inaczej. Myslisz ze nie probowalem rzucac EC? Kilka razy probowalem ale na probach sie konczylo... jesli precast przebiegaly ze 2-3 osoby w tym ja to sory, ale nie zalece za daleko nie zauwazony, konczylo sie glowie na asurach + ad, mimo ze asure ustawalem, ad dobijalo, zalatw mi ghosta, daj devi to sie pobawie mkey?

Co do buffow, zgadzam sie w 100% good point ale organizacja musi zaczac sie od ventrilo i gdy mowie "czekajcie naprawie infa" to grzecznie czekamy te 30sekund a nie pozniej Sylwie musze wolac ;<

Dlaczego mam isc na koncu? Zostac sam gdy wy juz padniecie? Fail. Wole isc z wami, dopierdolic jakiegos wsa ktory was zabija, or sth. Empa nie bije, nie mam broni, wole dac EC (jedno prawie wycastowalem, zabraklo doslownie tyle *pokazuje palcami taka ociupinke*




Profesje:

Zgadzam sie we wszystkim tak w zasadzie i w tym by NAPIERDALAC STALKOW albo zlexujcie mi go, padnie na hit xD I jedna wazna sprawa ZBIERAC PIASKI, ROBIMY RANKOWE POTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (a iq spada na leb na szyje)!!!!!!!!!

Offline

 

#3 2008-09-02 17:16:48

Shad

Invigorate Member

0700XXXX
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 32
Punktów :   

Re: "woe" na DTR

Trzeba tu było napisać, żeby każdy widział :3

Nie słyszałem tego na vencie, sorki.

Na końcu tzn wszyscy wbijemy i 5 sekund później Ty misiu, jak się wypneumuje emp rooma to tzreba zajebać tylko stalków sinxów wsów i champów i lecimy XD już będe stalkiem grał od next woe ^^

Jak wyexpie stalka mogę zbierać, nie ma sprawy, póki co muszę się nim zająć + eq ^^


Wiesz, niech każdy się zorienuje co ma robić na woe, chce żebyśmy byli zgrani bo damy radę w 10 pokonać 20 spokojnie :)

Offline

 

#4 2008-09-02 20:49:44

ppbbii

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 34
Punktów :   

Re: "woe" na DTR

priest + non stop pneuma = fail ;<
GL wchodzący pierwszy lub ostatni = fail ;<
chodzenie crossem non stop z shieldem = fail ;< ( rzucenie convertera= brak cloaka = problem? :<)
a co do crea, to granie bez fcp to też trochę fail : P
a, i żeby było że jestem upierdliwy jak zawsze... soul burn przeciez ssie ~~!!!oneone
a fokule to ragnarok ssie ;< Jak mi ktos przypomni o woe to moge wpasc.

Offline

 

#5 2008-09-03 15:53:36

Shad

Invigorate Member

0700XXXX
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 32
Punktów :   

Re: "woe" na DTR

na tym serwerze akurat nie fail :P

hum z glem na koncu zawsze mi sie dobrze wchodzilo

hum no dlatego ele katar 2/1 rlx :P

nom trochę BARDZO fail ;d

Grow wali burna na champa jak sie zastanawia w kogo walnac asure ;C


sam ssiesz cipo :<

Offline

 

#6 2008-09-04 12:59:27

cleptoman

Invigorate Member

1108713
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 33
Punktów :   

Re: "woe" na DTR

Soul Burn ssie. Strata skill pointów na profa, przydaje się tylko na pvp. O delayu już nie wspomne.
Na champa dużo lepszy jest zwykły dispel, ewentualnie fiber.
Do tego:
Champ: Absorb Spirit Sphere trzeba używać misie kolorowe.
HP: Lex bez bragów się nie opłaca. Spam agi down (głównie WSi i LK na berku) i kyrie na ludzi z assu. Ruwach cały czas. Pneuma do uniemożliwiania rzucania SW i na odwrót, oprócz tego przy wbijaniu w precast. Rzucanie Pneumy w całym zamku mija się z celem. Przed AD ludzi tak się nie uchroni.
HW: Quag :)

Ostatnio edytowany przez cleptoman (2008-09-04 13:13:34)

Offline

 

#7 2008-09-04 14:51:55

Shad

Invigorate Member

0700XXXX
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 32
Punktów :   

Re: "woe" na DTR

Anom tru tru :C

Quag na precast tylko :x ew trapy

Co do Gypsy zapomnialem o spamie stuna :d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.praca-socjalna.pun.pl www.lareallife.pun.pl www.cs-ziolo.pun.pl www.ochronasrodowiskaug.pun.pl www.bitwaonline.pun.pl