Forum Gildii Invigorate

Forum Gildii Invigorate

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Jesteście brzydcy i gupi :<

#1 2009-02-04 10:48:47

Mariush

Invigorate Member

Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 5
Punktów :   

Własne Ventrilo!

Mam dosc jebania sie z ego Dżejdżeja i nonsensem TS. Używałem TSa i nie mam do niego zastrzeżeń ale lud chce Venta i chuj. Dlatego jako rasowy kox ściągnąłem serwer venta w wersji 2.3.1 (tak, to ten niedarmowy ale z bajerami), ściągnąłem clienta i w zamierzeniu myślę o stawianiu go na WoE (bo nie bede go non stop przeciez trzymal). Chcec uniknac sytuacji w ktorej trzeba by bylo sie wkurwiać na jakichs randomow z perfect worlda czy whatever. Na razie stawiam serv i ide w pizdu, mozecie probowac wchodzic i tam posiedziec. Chodzi o to by przetestowac mozliwosci wersji 2.3.1 i dowiedziec sie ile osob uciagnie moje lacze (uploadu mam 512kb/s [64 kB/s]). IP mam stałe (no zmienia sie raz na kilka miechow) wiec nie powinno byc wiekszych problemow z podlaczeniem poki jest serv postawiony na kompie ;p

to tak:
http://odsiebie.com/pokaz/1467212---ec1e.html  exek ktory pozwala odpalac 2.3.1 klienta bez potrzeby modyfikacji wersji 2.1.4 (przynajmniej u mnie dziala, bedziemy sie martwic jak u kogos bedize robic problemy) hasło do RARa: invi

Specki servka:
IP: 85.221.160.100
Port: 3784 (domyslny)
Haslo: inv123

Hasło na admina (zmienie jak juz wszystko ustawimy, a tak teraz zeby poznac mozliwosci i zebyscie sie pobawili [ale nie rozjebali kurwa mac]): inv12345

Wbijajcie, testujcie, na razie serv postawiony (A teraz spierdalam do nauki:) Wszelkie uwagi slac na priva w grze, GG (2608005) lub sesemesem ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskamarynarkawojenna.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroia.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.zareklamujsie.pun.pl www.narutodestiny.pun.pl